Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/vhosts/imzakampanyam.com/httpdocs/v3/inc/ayar.php on line 60
 Beylikdüzü Halkı Balık Hali İstemiyor İmza Kampanyası
imzakampanyam
Beylikdüzü Halkı Balık Hali İstemiyor imza kampanyası
    
    

İMZALAYANLAR

463

GÖRÜNTÜLENME

10.266

HEDEFLENEN İMZA

1.000

Hemen imzala

Kampanyayı başlatan Beylikdüzü Medya

Beylikdüzü Dereağzı Mah Sahiline 260.000 m2 deniz dolgusu yapılarak taşımak istenilen Kumkapı Balik Hali mevcut çevre ve doğal yaşamı katledeceği gibi Sosyo-Ekonomik olaraktra bölgenin doğal hayatını sona erdırecektir.

Hiç bir ana ulaşım arterine bağlantısı bulunmayan bu proje için bölge altyapısı uygun değildir.Balık Hali adı altında olusan algı'nın aksine İstanbul'a balık %95 oranında Kara taşımacılıgı ıle gelmektedir.

Yapılacak olan bu 260 bin m2 dolgu alanı için yaklaşık 400 milyon TL hafriyat rantı yaratılacaktır.Karada AVM ler ile ranta doymayan iradeler artık gözlerini çok az sayıda kalan doğla güzelliklerimize DENİZLERE ve Çevre'ye dikmişlerdir.

Proje için düşünülen Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi sahili adından da anlaşılacağı gibi gercekten bir DEREAĞZI şeklindedir.Büyükçekme Koyu ucunda yer alması düşünülen bu proje ülkemizin ende görüle GÖL ile DENİZ'in kesişme noktası olan bu KOY'da ki doğal akıntınında sonunu getırecek B.Çekmece Koyu asla şimdiki gibi olmayacaktır.

Tüm Beylikdüzü Halkı'nı,tüm İstanbulluları,tüm ÇEVRE duyarlılarını ve en önemlisi Çocuklarına daha yaşanabılır bir dünya bırakmak isteyen herkesi bu projeye karşı çıkmak için destek vermeye davet ediyoruz.Resim yükleyebilirsinVideo ekleyebilirsin

GÖNDER

* JPG, PNG, GIF, BMP geçerlidir.
* YouTube, İzlesene, Vimeo önerilir.

İmza haritası

Türkiye: 458 imza     Dünya: 5 imza

Devamını göster

163 yorum

Sen de bir şeyleri düzeltmek mi istiyorsun ?

Bunun için hemen bir kampanya başlat. Dünyanın her yerinden destekçiler kazan, tüm destekçilerin ile iletişim halinde ol ve amacına ulaş!

İmza kampanyası başlat Kampanyalar