GAZİLER VE ŞEHİTLER BAKANLIĞI KURULMALIDIR... imza kampanyası

500

hedeflenen

81

imzalayan

3,433

görüntülenme
Kampanyayı başlatan SAVAŞ YÜCEL
18.01.2021

Hemen Paylaş

NEDEN Mİ ŞEHİT GAZİ BAKANLIĞI ya da MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI;

Kısacası ufak sorunlarımız bile hallolamazken, Aile Bakanlığından daha büyük sorunlarımızın çözümünü beklemek hem yanlış, hem bakanlığa haksızlık, EN ÖNEMLİSİ BİZE HAKSIZLIK olur.

En basit sorunumuzda bile, Aile Bakanlığının ülke genelinde kendi partilerine bağlı belediyelere neredeyse sözü geçmediği gibi, Serbest Seyahat Kartı kullanımı konusunda her gün ve her şehirde onlarca yeni sorun yaşamaya devam etmekteyiz.

Serbest seyahat ve dolaşım hakkımız, adeta kendini devletten büyük gören belediyelerce elimizden alındı.

Her gün hakaretlere ve farklı saygısızlıklara maruz kaldığımız gibi, ne belediye hizmetlerinde ne de özel taşıma hizmetlerinde camiamız mensubu hak sahiplerine saygı kaldı.

Ben bile bir hafta içinde biri özel taşıma ve biri belediye olmak üzere 2 defa sıkıntı yaşadım. Kaldı ki, tek sıkıntımız serbest kart meselesi değil, anlatmak istediğim en ufak sorun çözülemezken başka sorunları çözümü ve hak elde edinimi almamız imkansız gibi...

Bildiğiniz gibi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı aynı zamanda; kimsesizlerle, yaşlılarla, engelli vatandaşlarla, kadın sığınma evleri, yetimhaneler ve yaşlı bakımevleri ile ilgilenmek zorunda olduğundan Şehit Aileleri ve Gaziler camia olarak ister istemez ihmal edildi.

Sonuçta tam olarak benimsenmediğimiz gibi, camia olarak sahipsiz kaldık.

Haberler

 • 06.12.2014 23:49

  DĞERLİ DESTEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.- TÜRKİYE GAZİLER BİRLİĞİ
 • 06.12.2014 13:21

  NEDEN Mİ ŞEHİT GAZİ BAKANLIĞI ya da MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI;Kısacası ufak sorunlarımız bile hallolamazken, Aile Bakanlığından daha büyük sorunlarımızın çözümünü beklemek hem yanlış, hem bakanlığa haksızlık, EN ÖNEMLİSİ BİZE HAKSIZLIK olur.En basit sorunumuzda bile, Aile Bakanlığının ülke genelinde kendi partilerine bağlı belediyelere neredeyse sözü geçmediği gibi, Serbest Seyahat Kartı kullanımı konusunda her gün ve her şehirde onlarca yeni sorun yaşamaya devam etmekteyiz. Serbest seyahat ve dolaşım hakkımız, adeta kendini devletten büyük gören belediyelerce elimizden alındı.Her gün hakaretlere ve farklı saygısızlıklara maruz kaldığımız gibi, ne belediye hizmetlerinde ne de özel taşıma hizmetlerinde camiamız mensubu hak sahiplerine saygı kaldı. Ben bile bir hafta içinde biri özel taşıma ve biri belediye olmak üzere 2 defa sıkıntı yaşadım. Kaldı ki, tek sıkıntımız serbest kart meselesi değil, anlatmak istediğim en ufak sorun çözülemezken başka sorunları çözümü ve hak elde edinimi almamız imkansız gibi...Bildiğiniz gibi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı aynı zamanda; kimsesizlerle, yaşlılarla, engelli vatandaşlarla, kadın sığınma evleri, yetimhaneler ve yaşlı bakımevleri ile ilgilenmek zorunda olduğundan Şehit Aileleri ve Gaziler camia olarak ister istemez ihmal edildi.Sonuçta tam olarak benimsenmediğimiz gibi, camia olarak sahipsiz kaldık.
 • 06.12.2014 13:05

  ŞEHİT VE GAZİLER BAKANLIĞI KURULSUN, YA DA TÜM MUHARİP VE MALUL GAZİLER, ORDU VAZİFE MALULLERİ VE ŞEHİT AİLELERİ MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA BAĞLANSIN
 • ${item.date}

  ${ item.title }

İmza kampanyalarının daha güçlü olup sesini daha çok kişiye duyurabilmesi için bize destek ver!

Hemen KREOSUS sayfamızdan desteğini başlat! Desteğiniz yazılım, tanıtım ve yönetim masraflarımızın karşılanmasında kullanılacaktır.

Yorumlar 42

 1. recep kurtoğlu 25.05.2015 16:14
  25.05.2015 16:14
  gazı ve sehıtlerımız ıcın bakanlı kurulması cok faydalı olur.
 2. Ahmet Rüfai ÖZDEMİR 14.01.2015 19:57
  14.01.2015 19:57
  Çorum da gazi çocuğu olarak, ücretsiz seyahat kartım olduğu halde ulaşım haklarımdan yararlanamiyorum.
 3. Adem MALAZ 16.12.2014 08:48
  16.12.2014 08:48
  Türkiyedeki bizlerle ilgilenecek, herkese EŞİT paydalar verecek bir kurumun kurulması için imzam her zaman geçerlidir. Aksi takdirde bu imzam kayıtsızdır.\r\nSaygı ve Sevgilerim sizlerle...
 4. ${item.displayName} ${item.date}
  ${item.comment}

500

hedeflenen

81

imzalayan

3,433

görüntülenme

Hemen imzala

${error.firstName}
${error.lastName}
${error.email}

Hemen Paylaş!

İmza kampanyalarının daha güçlü olup sesini daha çok kişiye duyurabilmesi için bize destek ver!

Hemen KREOSUS sayfamızdan desteğini başlat! Desteğiniz yazılım, tanıtım ve yönetim masraflarımızın karşılanmasında kullanılacaktır.