Yamaç Kök için PC Toplama imza kampanyası

500

hedeflenen

2

imzalayan

828

görüntülenme
Kampanyayı başlatan Anti-Kuzey İmza Ekibi
24.07.2024 İstanbul , Türkiye

Hemen Paylaş

Yamaç Kök için PC Toplama

Değerli Destekçilerimiz,

Bugün sizlerle bir imza kampanyası başlatma amacımızı paylaşmak istiyoruz. Bu kampanya, sevgili Yamaç Kök kardeşimizin bilgisayarına destek olmak için hayata geçirilmiştir. Yamaç'ın abisinin bilgisayarı tüm oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırırken, Yamaç'ın bilgisayarı hatta GTA 5 gibi oyunları bile kaldıramamaktadır.

Yamaç, bir oyun tutkunu olarak, oyunları oynamaktan büyük keyif almakta ve bu alanda yeteneklerini geliştirmek istemektedir. Ancak teknik sınırlamaları nedeniyle bu isteği gerçekleştirmekte zorlanmaktadır. Bu nedenle, ona destek olmak ve bilgisayarını güncel ve daha güçlü bir sisteme dönüştürmek için bu kampanyayı başlatmış bulunuyoruz.

Yamaç'ın hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olmak için imza kampanyamızı desteklemenizi istiyoruz. Bilgisayar donanımının gelişmesiyle birlikte oyunlardaki görsel ve performans kalitesi de önemli ölçüde artmıştır. Yamaç'ın daha iyi bir bilgisayara sahip olması, oyun deneyimini iyileştirecek ve yeteneklerini daha da ileriye taşımasına yardımcı olacaktır.

Sizlerin imzalarıyla destek verdiğiniz bu kampanyayı, Yamaç'a daha güçlü bir bilgisayar sağlamak için kullanacağız. İmzalarınız, bu konuda toplumumuzun vereceği desteği ve dayanışmayı gösterecek ve Yamaç'a karşı sevgi ve destek dolu bir mesaj iletecektir.

Lütfen bu kampanyayı duyurarak, ailemiz, arkadaşlarımız, sosyal medya hesaplarımız ve çevremizdeki herkesi Yamaç'a destek olmaya çağıralım. İmzaları toplayarak, ona daha iyi bir bilgisayar hediye etmek için gücümüzü birleştirelim.

Yamaç'ın hayalini gerçekleştirmek ve ona daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için sizleri bu kampanyaya destek vermeye davet ediyoruz. İmzalarınızla birlikte, Yamaç'ın hayatında olumlu bir değişim yaratmamıza yardımcı olabiliriz. Unutmayalım ki, küçük adımlarla başlayan destek hareketleri büyük sonuçlara ulaşabilir.

Saygılarımızla,

Anti-Kuzey İmza Ekibi

İmza kampanyalarının daha güçlü olup sesini daha çok kişiye duyurabilmesi için bize destek ver!

Hemen KREOSUS sayfamızdan desteğini başlat! Desteğiniz yazılım, tanıtım ve yönetim masraflarımızın karşılanmasında kullanılacaktır.

Yorumlar 2

 1. Lebron 21.06.2023 11:08
  21.06.2023 11:08
  İmzaladım bile
 2. Anti-Kuzey İmza Ekibi 21.06.2023 08:21
  21.06.2023 08:21
  Umarım yakında toplayabilirsiniz-Anti-Kuzey Ekibi'nden Asya
 3. ${item.displayName} ${item.date}
  ${item.comment}

500

hedeflenen

2

imzalayan

828

görüntülenme
İstanbul, Türkiye

Hemen imzala

Hemen Paylaş!

İmza kampanyalarının daha güçlü olup sesini daha çok kişiye duyurabilmesi için bize destek ver!

Hemen KREOSUS sayfamızdan desteğini başlat! Desteğiniz yazılım, tanıtım ve yönetim masraflarımızın karşılanmasında kullanılacaktır.